نمایش 1–25 از 42 نتیجه

خرید دستبند طلا

خرید دستبند طلا: دستبند طلا یک اثر هنری فوق العاده است که از جذابیت آن نمیتوان چشم پوشی کرد و خرید دستبند طلا بصورت اینترنتی روز به روز افزایش پیدا میکند. در واقع دستبند پرکاربرد ترین اکسسوری است که استفاده میشود و با همه انواع پوشش ها و اکسسوری های دیگر ست است.

انواع دستبند طلا شامل دستبند های زنانه و مردانه و النگو طلا و همینطور دستبند النگویی ها میشود.

تفاوت دستبند طلا مردانه و دستبد طلا زنانه: دستبند های طلا مردانه عموما به دو صورت هستند و کاربرد بیشتری دارند. اول دستبند هایی هستند که بصورت زنجیری هستند مانند کارتیه و دوم دستبند های چرم که دارای پلاک طلا هستند که این مورد پرکاربردترین مورد استفاده اقایان است.

اما خانم برای پوشیدن دستبند، گزینه های بیشتری را برای خرید دستبند طلا در اختیار دارند مانند النگو ها، دستبند های النگویی و همینطور دستبندهای چرم با پلاک طلا و همینطور دستبند های کشی که معمولا شامل پلاک طلا و تعدادی سنگ و نگین در کنار ان استفاده میشوند.

نحوه ساخت دستبند طلا

بهترین دستبند های طلا انهایی هستند که با نگین مثل الماس یا سنگ هایی مثل یاقوت بر روی انها کار شده است. چرا که علاوه بر زیبایی انها میتوان هم از خواص درمانی طلا و همینطور خواص درمانی سنگ ها نیز استفاده کرد. دستبند رولکس و کارتیر طلا از جمله برتربن محصولات از برند های مطرح دنیا هستند که در طرح های مختلف در حال تولید دستبند های طلا عشق، دستبند زنجیری و … هستند.

دسته‌بندی ها: النگو طلا ، دستبند طلا زنانه ، دستبند طلا مردانه