نمایش دادن همه 24 نتیجه

خرید نیم ست طلا

خرید نیم ست طلا: اگر به دنبال خرید نیم ست طلا هستید مانند نیم ست گردنبند و گوشواره یا نیم ست گردنبند و دستبند و یا دستبند و انگشتر جز اکسسوری های بسیار پرکاربرد و شیک میباشد که فوق العاده جذاب اند که تمام اقایان و خانم ها بسیار تمایل دارند از این زیورالات استفاده کنند. نیم ست ها به این دلیل اینگونه نامگذاری شده اند که تمام اقلام یک سرویس طلا را شامل نمیشود. در واقع اقلام سرویس طلا شامل گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتر میشود و نیم ست ها یک یا چند مورد از این موارد را ندارند.

نیم ست های طلایی که برای خانم ها بیشتر رواج دارند شامل نیم ست گردنبند و گوشواره و نیمست دستبند و انگشتر و همینطور نیم ست طلا گردنبند، گوشواره و انگشتر میشود. پابند ها معمولا کمتر در نیم ست ها مورد استفاده قرار میگیرند.

نیم ست های طلایی که اقایون استفاده میکنند بسیار محدودتر است چرا که بیشتر استفاده طلا مخصوص بانوان است. اما با این حال نیمست گردنبند و دستبند و همینطور نیم ست دستبند و انگشتر جز پرطرفدارترین نیم ست های طلا است که اقایان استفاده میکنند.

از مهم ترین جذابیت های نیم ست طلا نسبت به سایر جنس ها مانند استیل و برنج و غیره، رنگ ثابت بودن و همینطور بدون حساسیت بودن انهاست که حساسیتی روی پوست شما ایجاد نمیکنند.

نیمست هایی که نگین ها و سنگ های طبیعی استفاده میکنند بسیار زیبا تر هستند و میتوان از خواص درمانی طلا و همینطور سنگ ها استفاده کنید.