نمایش 1–25 از 32 نتیجه

خرید گوشواره طلا

گوشواره طلا فضای اطراف گوش شما را درخشان و پر میکند و جذابیت چهره شما را دوچندان میکند. گوشواره طلا دخترانه دارای طرح های متنوع حلقه‌ای، کارتیه و آویز

خرید انواع گوشواره زنانه طلا

مشغولیت‌های روزمره و کرونا فرصت گشتن راحت را گرفته و دیگر نمیشود با خیال اسوده ساعت‌ها به ویترین زیورفروشی‌ها نگاه کرد و گوشواره طلا انتخاب کرد. بیشتر افرادی که گوشواره میفروشند به اهمیت فروش و خرید اینترنتی پی برده‌اند.

کاربرد گوشواره طلا چیست؟

گوشواره از زیورآلاتی است که به زیبایی هرچه تمام‌تر فضای خالی میان گوش و گردن را پر می‌کند. اگر گردن کشیده‌ای دارید میتوانید از گوشواره‌های آویز بلند طلا استفاده کنید و در صورتی که گردن کوتاهی دارید از گوشواره بیخ‌گوشی و گوشواره بخیه ای استفاده کنید که به ایجاد توازن فرم قیافه شما کمک کند.

انواع گوشواره‌ کدامند؟
گوشواره‌ طلا از تنوع زیادی برخوردار است و می‌توان آن را به 6 مدل تقسیم کرد. گوشواره‌‌ طلا میخی ارزان یا بیخ‌گوشی، آویزان، گوشواره حلقه ای، بخیه‌ای، منگنه‌ای و لاله‌گوشی. هرکدام از این طرح‌ها برای سبکی از لباس و مدل مو مناسب است.

قیمت گوشواره

گوشواره ها را با توجه به کاربرد و طرح میتوان دسته بندی کرد مانند قیمت گوشواره طلا نوزادی و بچگانه، گوشواره مردانه یا قیمت گوشواره طلا ساده و حتی بر اساس رنگ نیز مانند قیمت گوشواره طلا سفید که تنوع انها را میتوان بررسی و از میان انها انتخاب کرد.