نمایش 1–25 از 48 نتیجه

خرید گردنبند طلا

خرید گردنبند طلا: گردنبند طلا جلوه خاص هرشخص شیکپوشی است گرچه بیشتر در مراسمات مورد استفاده قرار میگیرد. ولی کاربرد و دلیل اصلی استفاده از گردنبند این است که اطراف گردن که محیطی ساده است را درخشان و مجلل نشان دهد.

انواع گردنبند طلا شامل زنجیر های طلا و همینطور گردنبند های آویز با نگین و سنگ های طبیعی مانند یاقوت میباشد.

گرچه گردنبند های طلا برای اقایان عموما بصورت زنجیر استفاده میشود و تنوع قابل قبولی نیز دارند ولی گردنبند های طلا برای خانم ها اکثر دارای اویز هستند و طرح های بسیار متنوعی را در اختیار خانم ها قرار میدهد. به عنوان مثال خانم ها میتوانند از اویز های سواروسکی که کریستال های درخشان هستند استفاده کنند یا طرح های ظریف که زیبایی و جذابیت به استایل خود ببخشند.

در کنار این موارد باید بدانید گه گردنبند های ظریف نسبت به گردنبند های زمخت دارای اجرت کاری بیشتری نیز هستند چون نیاز به کار بیشتر و دقت بیشتری دارند و به تجربه نیاز دارد.

در استفاده از گردنبند طلا باید به طول ان هم دقت داشته باشید به عنوان مثال گردنبند های چوکر محسوب میشوند(که عموما دارای پلاک طلا هستند) و همینطور گردنبند های بلند یا رومانتویی نیز کمتر بصورت طلا ساخته میشوند و عموما تنها یک اویز از جنس طلا دارند و مرسوم ترین گردنبند ها دارای طول بین 40 تا 50 سانتی متر هستند.

خرید گردنبند طلا برای خانم ها، دخترانه و مردانه با قیمت ارزان و طرح های ظریف و کارشده، برای خریدن بهترین گردنبند های طلا حتما از تمام محصولات دیدن کنید و همینطور برای تمام زیورالات فاکتور ارسال میشود.

دسته‌بندی ها: زنجیر طلا ، پلاک طلا ، گردنبند طلا زنانه