نمایش 1–25 از 41 نتیجه

خرید انگشتر طلا

انگشتر طلا و حلقه طلا (مانند حلقه ازدواج و حلقه نامزدی) یکی از با اصالت ‌ترین زیورالاتی است که آقایان و خانم‌ها از گذشته تا امروز از آن استفاده می‌کنند. خصوصا که امروزه خرید انگشتر طلا سفید رواج زیادی پیدا کرده است. انگشتر طلا جدید یا انگشتر دشت طلا علاوه بر جذابیت فوق‌العاده در پوشش شما به عنوان نماد پیوند هم شناخته میشود، بطوریکه از آن به عنوان سمبل ازدواج و نامزدی استفاده می‌کنند.

انگشتر طلا فانتزی و جدید پرکاربردترین زیور و جواهری است که بسیار موارد استفاده از آن زیاد است و خواهان فراوانی دارد. که شامل یک رکاب از جنس طلا و نگین های جواهری مانند الماس میشود.

نکته مهم در انتخاب سایز انگشتر و حلقه است که عموما سایز های زنانه شامل اندازه های 6 تا 9 میشود و اندازه انگشتر های مردانه از 8 تا 12 میباشد. البته این پرکاربردترین سایز ها هستند ولی میتوان از به عنوان مثال انگشتر سایز 13 نیز استفاده کرد اما یافتن آنها کمی سخت است.

درنهایت باید گفت که انگشتر جذابیت فوق العاده ای دارد که کمتر کسی میتواند از ان استفاده نکند اما علاوه بر ان انگشتر طلا دارای خواص درمانی مخصوصا برای خانم هاست. و خواص آن اگر از سنگ های طبیعی نیز استفاده شود دو چندان میشود.
خرید انگشتر طلا بانوان و انگشتر طلا مردانه
انگشتر طلا غالبا مناسب خانم هاست و کمتر توسط اقایان مورد استفاده قرار میگیرد چرا که از نظر پزشکی فلز طلا میتواند مضراتی برای اقایان داشته باشد. با این وجود انگشتر طلا مردانه نیز وجود دارد که مرسوم ترین انها حلقه طلا هستند و با تنوع کمتری انگشترهای با نگین سنگی هستند. تفاوت اصلی انگشتر های خانم ها و مردانه سایز انگشتر است که معمولا برای بانوان بین 6 تا 9 است و برای اقایان بین 8 تا 12 است. برای مشاهده انواع انگشتر طلا زیورطلا وارد شوید.
خرید انگشتر طلا آنلاین یا آفلاین
مزیت اصلی خرید انگشتر طلا بدون اجرت بصورت انلاین این است که با خیال راحت با زمان زیاد توانایی مشاهده محصولات و تصمیم گیری دارید و رقابت قیمتی نیز بیشتر از بازار سنتی است اما از معایب ان میتوان به عدم امکان تست بر روی انگشت اشاره کرد که زیورطلا با مهلت تست امکان بازگشت این مسئله را حل کرده است.

دسته‌بندی ها: انگشتر طلا زنانه ، حلقه ازدواج